top of page

Profile

Join date: Jul 4, 2022

About

sledovať Top Gun: Maverick cely film premiéra, Top Gun: Maverick celý film zadarmo, Top Gun: Maverick csfd, Top Gun: Maverick billie eilish, Top Gun: Maverick bombuj, Top Gun: Maverick premiéra čr, Top Gun: Maverick — Sleduj Filmy Online CZ Dabing HD Kvalite,


HD_ filmový ▷ Top Gun: Maverick celý film (2022) zdarma CZ/SK
k dispozici ke sledování a stažení v HD:720|1080|BrRip| DVDRip| Youtube| Reddit| Multilanguage and high quality.


🎬 přehrát HD ☞ https://v.ht/ksfu


======================================

DETAIL :


Top Gun: Maverick


Akční / Drama


USA, 2022, 131 min


Režie: Joseph Kosinski


Scénář: Ehren Kruger, Eric Warren Singer, Christopher McQuarrie


Kamera: Claudio Miranda


Hudba: Lorne Balfe, Harold Faltermeyer, Lady Gaga, Hans Zimmer

Hrají: Tom Cruise, Val Kilmer, Miles Teller, Jennifer Connelly, Bashir Salahuddin, Jon Hamm, Charles Parnell, Monica Barbaro, Lewis Pullman, Jay Ellis, (více)

(další profese)


příběhová linie

Pete „Maverick“ Mitchell (Tom Cruise) k smrti rád pilotuje stíhačky. Dokonce tak, že se už přes třicet let úspěšně brání povýšení ve strukturách amerického letectva, protože to by ho z kokpitu vyhnalo do vyhřáté kanceláře. Maverick byl navíc vždycky magnetem na průšvihy, což se s armádní kariérou taky docela vylučuje. Pilot je ovšem bravurní, možná ten úplně nejlepší, a proto dostane nabídku stát se instruktorem elitních stíhačů z programu Top Gun, které má připravit na úkol, jenž spadá do kategorie Mission Imposssible. Kromě téhle bude muset Maverick zvládnout i jednu obtížnou soukromou misi. Jedním z pilotů, které má připravit do akce, je i Bradley Bradshaw (Miles Teller), syn jeho kamaráda a navigátora Goose. Znalci prvního Top Gunu vědí, že Goose zahynul, když se neúspěšně katapultoval z neovladatelné stíhačky, pilotované právě Maverickem. A jeho syn mu otcovu smrt klade za vinu. Maverick za žádnou cenu nechce, aby Bradleyho potkal stejný osud jako jeho otce. Přitom si uvědomuje, že pravděpodobnost, že některý z pilotů plánovanou leteckou operaci nepřežije, není vůbec malá


Obsahy Top Gun: Maverick (2022)

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?


Hrají Top Gun: Maverick (2022)

Daniel Žáček, Jiří Bohatý, Adam Ernest, Kostas Zerdaloglu, Radim Neuvirt, Václav Žáček, Vojtěch Vodochodský, Petr Reif, Martin Kocián, Lucie Vojtová, Miroslav Čáslavka, Hugo Holý, Marty Pohl, Michal Schmutzer, Rostislav Neidhardt, Michal Böhm, Marek Milko, Stanislav Lukeš, Damián Richter, Michael Klega.


Datum vydání Top Gun: Maverick (2022)

Top Gun: Maverick (2022) má premiéru v našich kinech 23.06.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Kvalitní sledování celý film Top Gun: Maverick (2022) a jak se na to dívat

Níže jsou uvedeny otázky týkající se kvality a způsobu sledování na našem webu. Prosím, podívejte se a přečtěte si, snad vás přesvědčí o našich stránkách.


Jaká kvalita videa je k dispozici v tomto filmu Top Gun: Maverick (2022)?


Nejlepší kvalita streamovaného videa při sledování filmů je nejdůležitější. Chcete -li získat pohodlí při sledování filmů a získat čistou kvalitu zvuku. existuje několik kvalit, které poskytujeme, počínaje kvalitou 4K Ultra Hd, HD 2080p, HD 720p, HD 420p a nakonec poskytujeme také kvalitu Mp4. Tyto možnosti vám usnadní výběr nejlepší požadované kvality videa.


Proč byste se měli dívat na nejnovější film Top Gun: Maverick (2022)?


Film Top Gun: Maverick (2022) je film, který je právě sledován. Proč je to tak? protože vám promítneme film Top Gun: Maverick (2022) online zdarma a s cz a sk dabingem. poskytujeme také filmy Top Gun: Maverick (2022) zdarma v HD kvalitě. Podívejte se také na seznam nejlepších nejnovějších filmů na našem webu z kategorie Oblíbené filmy online zdarma.Top Gun: Maverick Celý Film 2022


Top Gun: Maverick [2022] celý film Český Dokumentární


Top Gun: Maverick Filmové premiéry


Top Gun: Maverick celý film Česka cz dabing


Top Gun: Maverick sleduj filmy


Top Gun: Maverick online cz titulky


Top Gun: Maverick o filmu


Top Gun: Maverick premiéra


Top Gun: Maverickonline cz


Top Gun: Maverick online cz dabing


Top Gun: Maverick Celý Film


Top Gun: Maverick Titulky


Top Gun: Maverick DVD filmy


Top Gun: Maverick Blu-ray filmy


Top Gun: Maverick online cely film CZ


Top Gun: Maverick (FILMY) online


Top Gun: Maverick (SK) online film cz


Top Gun: Maverick (HD) online ke shlédnutí


Top Gun: Maverick (4K) celý film Cesky


Top Gun: Maverick celý film zdarma ke shlédnutí


Top Gun: Maverick celý film cz dabing


Top Gun: Maverick sleduj filmy


Top Gun: Maverick online cz titulky


Top Gun: Maverick celý film


❍❍❍ Děkujeme za vše a bavte se při sledování❍❍❍


Zde najdete všechny filmy dostupné ke streamování online, včetně filmů z tohoto týdne. Pokud chcete vidět, co na tomto webu vidět, měli byste vědět, že žánry, které pokrývá, zahrnují krimi, vědu, film, kino, romantiku, thriller, komedie, drama a anime filmy.


Děkuji mnohokrát. Upozorníme každého, kdo bude mít zájem dostávat novinky nebo informace o letošních filmových představeních a o tom, jak sledovat vaše oblíbené filmy. Doufejme, že můžeme být vaším nejlepším partnerem při hledání doporučení na vaše oblíbené filmy. Všechny naše pozdravy!Děkujeme za zhlédnutí dnešního videa.


Doufám, že se vám videa, která sdílím, budou líbit. Pokud se vám líbí to, co sdílíme, dejte nám prosím palec nahoru, lajkujte nebo sdílejte, abychom byli ještě nadšenější.


Vyšlete šťastný úsměv a nechte svět vrátit se v mnoha barvách

HD_ filmový ▷ Top Gun: Maverick celý film (2022) zdarma CZ/SK

More actions
bottom of page